International Switch Development

International Switch Development – dystrybutor firm: Obzor, Ave, Gambarelli,  IDL, Florian Light

Firma ISD ( International Switch Development) działa w Polsce jako przedstawiciel  firm z branży elektrycznej, specjalizując się w handlu osprzętem elektrycznym. Skupiamy się na wysokiej jakości osprzęcie elektrycznym, który doskonale uzupełnia ofertę dostępną na naszym rynku. Wprowadzając nowe marki na nasz rynek kierujemy się przede wszystkim wysokim standardem wykonania produktu, oryginalnym designem oraz atrakcyjną ceną.

logo_isd3

ILD (International Light Development) to nowy departament zajmujący się ekskluzywnym oświetleniem włoskiej marki IDL – Italian Design Lighting. Luksusowe włoskie lampy doskonale uzupełniają nasz dotychczasowy profil działalności – kompleksowo doradzamy w zakresie  oświetlenia zarówno projektantom wnętrz, jak i inwestorom.

International Switch Development

 

 

International Switch Development to młody zespół z dużym doświadczenie we współpracy z projektantami wnętrz. Działamy na terenie całej Polski z ponad 500 biurami projektowymi i liczba ta stale się powiększa. Służymy pomocą w zakresie sporządzania wycen, prezentacji naszych produktów klientowi, wizyt na inwestycji, fachowego doradztwa. Jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie na miarę i potrzeby klienta, korzystając z bogatego portfolio naszych produktów.

International Switch Development to także specjaliście w obsłudze klienta VIP oraz luksusowych inwestycji. Ogromne doświadczenie w budowaniu relacji z wymagającym klientem to nasza specjalność. Dokładność, dbanie o szczegóły doboru produktów, logistyki dostaw, personalizacji rozwiązań zgodnie z wymaganiami najbardziej wymagających partnerów handlowych i odbiorców naszych produktów to nasza codzienność.

Naszą maksymą jest motto, które w każdym projekcie wprowadzamy w życie:

„Niebanalne wnętrze odzwierciedla duszę wyjątkowych ludzi”

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół International Switch Development

 

Jesteśmy partnerem: