OBZOR osprzęt retro

 

Osprzęt retro Obzor

 

LOGO OBZOR 4

 

Osprzęt retro to nowość w propozycji czeskiego producenta osprzętu elektrycznego OBZOR. Ramki z ceramiki lub drewna wspaniale współgrają zarówno ze stylowymi projektami wnętrz, jak i nowoczesnymi, loftowymi realizacjami.

O FIRMIE

Obzor jest czeskim producentem, który w swych fabrykach zatrudnia kilkaset osób. Ciekawe i nowatorskie rozwiązania w dziedzinie osprzętu elektrycznego stawiają go wśród czołowych producentów europejskich wysokiej jakości włączników i gniazdek. Osprzęt retro Obzor to światowy design i przystępna cena.

PORCELANA

Już od czasów starożytnych istotne cechy porcelany sprawiły, że była cennym materiałem w codziennym życiu i sztuce. Szczególnie ważne są tu drobne surowce wykorzystywane do produkcji porcelany, takie jak kaolin, kwarc i skaleni.
Porcelana jest szeroko stosowany w sektorze mebli, zarówno dla jego doskonałe walory dekoracyjne i dlatego, że nie ulega zniszczeniu wraz z wiekiem.Porcelana oferuje nie tylko piękny wygląd, lecz jest również znana ze swoich walorów technicznych.
Pomimo swojego kruchego wyglądu, porcelana  posiada doskonałą odporność na uderzenia i zarysowania, a także jest dobrym materiałem izolacyjny, stosowanym na całym świecie do izolacji przewodów elektrycznych.

DESIGN

Ciekawą tendencją w osprzęcie elektrycznym jest powrót do rozwiązań retro. Czeski producent porcelanowego osprzętu retro przeżywa w Polsce prawdziwy renesans. Zastosowanie to zarówno rezydencje i klasyczne wnętrza, jak również wnętrza nowoczesne i lofty, w których często tworzy kontrast z surowym betonem czy cegłą. Także w branży osprzętu elektrycznego myśl „wyjątkowe wnętrze odzwierciedla duszę wyjątkowych ludzi” odnajduje swój sens.

Pobierz ulotkę OBZOR retro

OBZOR RETRO 7
« 1 z 7 »