Szklane włączniki OBZOR

Szklane włączniki OBZOR – nowoczesność w czeskiej odsłonie

szklane-wlacznikiJeżeli pragniesz, by w Twoim mieszkaniu pojawiła się szczypta nowoczesności nawet w drobnej odsłonie, postaw na szklane włączniki. Już od dłuższego czasu to rozwiązanie wypiera tradycyjne włączniki światła, a to ze względu na ogrom zalet, jakie ze sobą niosą.

Szklane włączniki OBZOR to przede wszystkim:

Wyrazista estetyka

Oryginalna, a przy tym lekka konstrukcja włącznika idealnie odzwierciedla nurty współczesnego wzornictwa. W dzisiejszych czasach osprzęt elektryczny dawno już przestał pełnić funkcję wyłącznie użytkową. Design i projekty wnętrz urosły do rangi dziedziny sztuki, co z kolei determinuje poszukiwania nowych form i piękna w przyrządach codziennego użytku czy osprzęcie instalacyjnym. Podążając za światowymi trendami projektanci coraz częściej sięgają po proste formy i piękno ukryte w naturze. Szło, drewno i metal na dobre wpisały się w projekty wnętrz, podkreślają indywidualny charakter, nadają nowoczesny rys. Materiały te dawno opuściły sferę publiczną, przenikają do projektów domów czy mieszkań.

Prostota montażu

Włącznik dostosowany jest do istniejących instalacji, a nieskomplikowany kształt prostokąta spełnia wymogi każdego otoczeni..

 Seria DECENTE to:

•    ponad 30 rodzajów mechanizmów łączników i gniazd,
•    7 kolorów klawiszy/gniazd,
•    13 kolorów ramek szklanych (karbonowa czerń, śnieżna biel, mleczna biel, gołębi szary, czekoladowy brąz, lodowa zieleń, palmowa zieleń, ceglasty pomarańczowy, wiśniowa czerwień, mocca, matowy szary, indygo oraz kremowy)
•    3 rodzaje ramki drewnianej (dąb, orzech, mahoń),
•    2 rodzaje ramki metalowej (stal nierdzewna i aluminium),
•    szeroki asortyment łączników specjalnych typu ściemniacz czy różnego rodzaju gniazd komunikacyjnych i sygnałowych.

Szklane włączniki OBZOR z serii Decente to najtańsze szklane włączniki dostępne na rynku.

 

Pobierz katalogi

Strona producenta: www.obzor.cz

włączniki szklane OBZOR
włączniki szklane OBZOR
« 2 z 92 »