Włączniki dotykowe AVE TOUCH

 

Luksus, o którym do niedawna, nawet nam się nie śniło! włączniki-dotykoweWłączniki dotykowe AVE TOUCH

Zdecydowanie najwyższy stopień nowoczesności i designu. Włączniki dotykowe AVE Touch to typowo włoska finezja oraz najnowsza myśl techniczna zamknięta we włączniku. Dowiedz się więcej już teraz!

Unikatowy wygląd

  • Szlachetna jakość materiału (hartowane szkło lub metal) oraz największa precyzja wykonania znakomicie wydobędą piękno każdego wnętrza, a dzięki swojej minimalistycznej elegancji dodatkowo je podkreślą

Modułowa budowa

  • To dowód na to, jak zaawansowane technologicznie potrafią być włączniki dotykowe. Wysokiej jakości panel, elektronika, jak i cała obudowa to uwieńczenie światowego poziomu konstrukcji. Modułowość to także synonim ergonomii – ramki w systemie włoskim na małej przestrzeni zmieszczą od 1 – 7 włączników lub gniazd. Firma AVE posiada osprzęt w dwóch standardach – tradycyjnym, do puszek okrągłych, oraz coraz popularniejszy w Polsce system włoski. Oparty jest on na puszkach prostokątnych, których zaletą jest duża pojemność. Dzięki systemowi włoskiemu ramka 7 – krotna, obsługująca 7 niezależnych punktów świetlnych, to szklana płytka o szerokości zaledwie 21 cm. Choć system ten wymaga wcześniejszego zaplanowania i osadzenia odpowiednich puszek, to ergonomia tego zastosowania jest warta zachodu. Niwelując duże, tradycyjne ramki, osiągamy nową jakość w połączeniu osprzętu elektrycznego z designem.

Szerokie spectrum zastosowań

  • Idealna kompatybilność z tradycyjną instalacją, automatyką budynkową FIBARO, a także innymi systemami zarządzania domem.

Nieporównywalna wygoda

  • Sterowanie dotykiem to luksus, o jakim nawet wcześniej nie marzyłeś.

AVE to najstarsza firma w Europie produkująca włączniki – ponad 111 letnia tradycja oraz 5 – letnia gwarancja plasują ten produkt na samym szczycie w światowym designie i jakości osprzętu elektrycznego.

Włączniki dotykowe AVE Touch to:

•   włączniki dotykowe na 12V i 24V, a także do tradycyjnej instalacji 230V
•    prosty montaż
•    ramki wykonane z hartowanego szkła lub aluminium
•    bogactwo wersji kolorystycznych

Włączniki dotykowe AVE TOUCH dostępne są w systemie włoskim (specjalne puszki), jak również do tradycyjnych puszek okrągłych fi 60.

Jednym z elementów kolekcji AVE TOUCH jest oryginalne gniazdo podnoszone, które posiada szczelność IP 44. Zastosowanie to z reguły ciągi komunikacyjne, pomieszczenia mokre, miejsca, gdzie rzadziej korzystamy z gniazd i możemy je ukryć. Oprócz tradycyjnych gniazd z bolcem w asortymencie AVE są gniazda wąskie, z których coraz częściej korzystają wszelkie ładowarki oraz sprzęt AGD.

 NOWOŚĆ – multiTOUCH

W jednej ramce możemy zmieścić aż do 6 włączników z piktogramami.

włączniki dotykowe

 

Pobierz katalogi AVE

Konfigurator personalizacji ramek AVE Touch

Ave touch włącznik dotykowy
Ave touch włącznik dotykowy
« 2 z 9 »