Włoskie oświetlenie VIP – IDL

wloskielampy

Włoskie oświetlenie IDL – niepowtarzalny design

Włoskie oświetlenie to jedno z najlepszych i najczęściej wybieranych rozwiązań na świecie. Niebanalne, fantazyjne formy oraz niepowtarzalne wzornictwo to wyznacznik kolekcji oświetlenia IDL (Italian Design Lighting)

W naszej ofercie znaleźć można włoskie oświetlenie stworzone z myślą o różnych użytkownikach: zarówno tych, którzy cenią sobie klasyczny styl, jak i tych podążających za obowiązującymi trendami.

Włoskie oświetlenie IDL to wzory oparte o różnorodne rozwiązania:

•   lampy wiszące, plafony, kinkiety, lampy stojące czy stołowe
•   źródła światła oparte o technologię LED, jak również tradycyjne żarówki czy halogeny
•   wykończenia z 24 – karatowego złota, chromu, srebra
•   zastosowania najwyższej jakości materiałów – szkła Murano lub kryształów Swarovski
• wzory klasyczne, jak również nowoczesne, oparte o wykończenia w efekcie rdzy czy

stali kortenowskiej

Dlaczego włoskie oświetlenie cieszy się niesłabnącą popularnością? To proste:

Różnorodność stylów

Nieważne, czy mieszkasz w rezydencji, czy też nowoczesnym lofcie– bogactwo nurtów i inspiracji, którym kierują się Włosi daje pewność, że znajdziesz lampę odpowiednią dla siebie.

Dbałość o detale

Najwyższej jakości materiały, dbałość o detale, ręczne wykonanie, to podstawowe zalety włoskiego oświetlenia IDL.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dotyczącej włoskiego oświetlenia, a zwłaszcza fenomenalnych lamp włoskich. Gwarantujemy najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach – przekonaj się sam.

Włoskie oświetlenie IDL tworzą:

LUCE DA VIVERE

To nowa marka włoskiego producenta Italian Design Lighting (IDL). Wyznacznikiem kolekcji jest dynamiczna interpretacja współczesnego oświetlenia. Innowacyjna konstrukcja i absolutna równowaga estetyczna pozwoliły zaoferować najlepsze rozwiązania dla nowoczesnych wnętrz.  Oświetlenie marki LUCE DA VIVERE wprowadza szczyptę elegancji do codziennego życia.

POBIERZ KATALOG

DOLCE VITA

Markę charakteryzuje gustowny styl, wyrafinowanie i luksus. Kolekcja została stworzona dla wymagających klientów zwracających uwagę na precyzję wykonania. Każda lampa to indywidualne dzieło sztuki, niepowtarzalne i zachwycające swą wyszukaną estetyką.

POBIERZ KATALOG

ARTE NEL TEMPO

To modelowa kolekcja IDL. Klasyczne włoskie oświetlenie w pełni czerpie inspiracje z włoskiego umiłowania do piękna i dobrego smaku. Stanowi idealne rozwiązanie dla poszukujących świeżego spojrzenia na przyjęte oświetlenie.

POBIERZ KATALOG

 

Włoskie oświetlenie – galeria

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz

Strona producenta

Facebook

YouTube